22 czerwca 2018

Godło Teraz Polska dla kasy Novitus Next!

Godło Teraz Polska dla kasy Novitus Next!

W XXVIII edycji konkursu Teraz Polska, w kategorii innowacyjnych produktów, nagrodę zdobyła najlepsza fiskalna kasa na rynku – Novitus NEXT.

 

 

W poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. podczas konferencji prasowej w Salach Redutowych Teatru Wielkiego  -  Opery Narodowej w Warszawie ogłoszone zostały oficjalne wyniki XXVIII edycji konkursu "Teraz Polska"  oraz IX edycji konkursu "Wybitny Polak". Wieczorem podczas uroczystej Gali w Teatrze Wielkim wręczono statuetki nagrodzonym firmom. W imieniu COMP SA, nagrodę dla kasy fiskalnej NEXT odebrał Janusz Krupa, Dyrektor Oddziału Novitus. Jesteśmy dumni, że mogliśmy stanąć razem na jednej scenie pod logiem Teraz Polska wśród znakomitych przedstawicieli kultury, biznesu i nauki. Szczególnie cenne jest to, że wraz ze wspieraniem kupieckiej rzetelności, konkurs „Teraz Polska” promuje także innowacyjność, która stanowi jedno z największych wyzwań i szans dla polskiej gospodarki. Wierzymy, że stając do konkursu jako Novitus, stajemy się częścią tego ważnego projektu, który od lat z sukcesem odmienia polski biznes.

 

To kolejne znakomite i prestiżowe wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem, że ogromny wysiłek jaki wkładamy w kreowanie nowych produktów oraz w późniejsze wsparcie klientów na rynku, jest naszą najlepsza inwestycją.

 

     

 

        

 

          
źródło: informacja własna

powrót