FORMULARZ REJESTRACJI

Dziękujemy za zakup urządzenia fiskalnego Novitus.

Każdy nasz produkt to kwintesencja ponad dwudziestoletniego doświadczenia w tworzeniu systemów fiskalnych, tym samym jesteśmy przekonani, że to najlepszy wybór dla Ciebie.

Jeśli Twoje urządzenie zostało zakupione po 1. kwietnia 2017 roku i zgodnie z obowiązującym Regulaminem jest objęte Programem "Novitus on-line ready", możesz je teraz zarejestrować w poniższym formularzu. Aby móc skorzystać w przyszłości z możliwości jego dostosowania do on-line na warunkach określonych w Promesie, pobierz Certyfikat Promesy w formacie PDF i zachowaj. POBIERZ REGULAMIN

Termin rejestracji urządzeń jest ograniczony:
  • Do 20.01.2018 - dla urządzeń zakupionych przez Właściciela do dnia 31.12.2017.
  • Do 20.01.2019 - dla urządzeń zakupionych przez Właściciela do dnia 31.12.2018.
  • Do 20.01.2020 - dla urządzeń zakupionych przez Właściciela do dnia 31.12.2019.


Dane firmy:
Dane osoby kontaktowej:
Wybierz ilość urządzeń do rejestracji:Dane urządzenia fiskalnego i sprzedawcy:Jeśli podczas rejestracji pojawia się komunikat o błędzie, najpierw sprawdź poprawność wpisanych numerów seryjnych urządzeń oraz numeru NIP z faktury zakupu urządzenia. Jeśli mimo wpisania poprawnych danych, błąd nadal występuje, zgłoś problem na adres: info@novitus.pl, podając numery seryjne urządzeń oraz NIP z faktury zakupu urządzenia.

Uwaga! Po kliknięciu w przycisk Rejestruj, otrzymasz na podany adres e-mail korespondencję potwierdzającą rejestrację wraz z linkiem, pod którym znajdziesz Certyfikat Promesy do swojego urządzenia fiskalnego. Ten Certyfikat stanowi potwierdzenie rejestracji i będzie konieczny do realizacji Promesy w przyszłości, dlatego wydrukuj go i schowaj bądź zachowaj w postaci pliku na swoim komputerze.