JAK SKORZYSTAĆ

Poznaj procedurę realizacji Promesy Online Ready


1. Dokonaj poprawnej weryfikacji Twoich uprawnień przy pomocy formularza. Pamiętaj, że aby skorzystać z Promesy musisz wypełnić wymogi opisane w Regulaminie Promesy, m.in. musisz podlegać ustawowemu obowiązkowi wymiany urządzenia fiskalnego na urządzenie online. Weryfikacji należy dokonać dla każdego urządzenia oddzielnie.
2. Po poprawnej weryfikacji otrzymasz jej potwierdzenie wraz ze wskazaniem Partnera Novitus, u którego zrealizujesz uprawnienia wynikające z Promesy.
3. Potwierdzenie możesz pobrać ze strony internetowej w formacie PDF i zapisać na urządzeniu lub wydrukować.
4. Pamiętaj, że na realizację świadczeń z tytułu Promesy masz czas tylko do 31 grudnia 2020r.
5. Z dokumentem potwierdzenia udaj się do wskazanego w nim Partnera Novitus i ustal sposób realizacji Promesy:

1. Wariant: 20% rabatu na dowolne nowe urządzenie online - wybierz z oferty Partnera dowolne urządzenie online marki Novitus z rabatem 20%.

Wybierz opcję "rabat" jako sposób realizacji Promesy.

Wybierz odpowiedni dla Ciebie model urządzenia online marki Novitus z rabatem 20%.

Ustal z Partnerem Novitus datę instalacji oraz fiskalizacji nowego urządzenia.

Przekaż stare urządzenie do odczytu modułu fiskalnego i wyrejestrowania urządzenia z ewidencji US przez Partnera.

Pozostaw stare urządzenie u Partnera w celu utylizacji.

Pamiętaj, że cena zakupu nowego urządzenia, nie obejmuje kosztów związanych z deinstalacją starego urządzenia, odczytem modułu fiskalnego, transportem, fiskalizacją nowego urządzenia itp. Partner może naliczyć dodatkowe opłaty za te usługi zgodnie z własnym cennikiem.


Cechy tego rozwiązania:

Ciągłość pracy Twojej firmy

Dowolne nowe urządzenie taniej o 20%

Nowe urządzenie z pełną gwarancją dostępne od ręki u Partnera

Pełne odliczenie ulgi na zakup urządzenia

Możliwość wyboru dowolnego nowego urządzenia online2. Wariant: Modernizacja Twojego starego urządzenia - odsprzedaj stare urządzenie do Partnera Novitus, a następnie dokonaj zakupu urządzenia w wersji online, wyprodukowanego na bazie używanych podzespołów.

Wybierz opcję "modernizacja" jako sposób realizacji Promesy i zarezerwuj z Partnerem najbliższą dostępną datę modernizacji urządzenia.

Partner sprawdza w Novitus dostępne daty przyjęcia urządzenia do modernizacji.

Od zarezerwowanej daty dostarczenia urządzenia do modernizacji, Novitus gwarantuje dostarczenie urządzenia na bazie używanych podzespołów w ciągu maks. 10 dni roboczych.

Pamiętaj aby odpowiednio przygotować Twoją firmę na okres braku urządzenia fiskalnego.

Przekaż stare urządzenie do odczytu modułu fiskalnego i wyrejestrowania urządzenia z ewidencji US przez Partnera.

Odsprzedaj stare urządzenie do Partnera za cenę: drukarka HD E w cenie 600zł netto, kasa NEXT w cenie 300zł netto, pozostałe modele w cenie 100zł netto.

Odkup urządzenie wyprodukowane na bazie używanych podzespołów od Partnera w cenie 490zł netto + koszt sprzedaży starego urządzenia do Partnera, określony powyżej.

Pamiętaj, że cena zakupu nie zawiera kosztów usług standardowych, związanych z deinstalacją starego urządzenia, odczytem modułu fiskalnego, transportem, fiskalizacją nowego urządzenia itp. Partner nalicza dodatkowe opłaty za te usługi zgodnie z własnym cennikiem.


Cechy tego rozwiązania:

Czas realizacji procedury do 10 dni roboczych.

Gwarancja ograniczona do 3 miesięcy, ze względu na wykorzystanie używanych podzespołów.

Niepełne odliczenie ulgi na zakup urządzenia.

Brak możliwości zmiany modelu urządzenia.


Bez względu na to, który wariant realizacji Promesy wybierzesz, zawsze będziesz korzystać z najlepszej technologii Novitus. Dowiedz się więcej o Programie Online Power i o przewagach naszych urządzeń online.

Uwaga! Realizacja Promesy na kasy Next online oraz Soleo online będzie możliwa dopiero po wprowadzeniu tych kas do oferty.