SKORZYSTAJ Z PROMESY

W celu realizacji uprawnień wynikających z dokumentu Promesy, należy dokonać jej weryfikacji poprzez wypełnienie poniższego formularza. Po wprowadzeniu danych, sprawdzimy czy Twoje urządzenie podlega wymogom określonym w Regulaminie Promesy (Regulamin Promesy Pkt.2 oraz Pkt.9) oraz czy Twoja firma jest objęta obowiązkiem wymiany urządzenia fiskalnego na urządzenie online, zgodnie z zapisami Regulaminu (Regulamin Promesy, Pkt.1 oraz Pkt5.c). Jeśli masz zarejestrowanych kilka urządzeń, musisz wypełnić formularz oddzielnie dla każdego urządzenia.

W przypadku pozytywnej weryfikacji, należy skontaktować się z aktualnym Partnerem Novitus, który sprawuje opiekę serwisową nad urządzeniem. Dane Partnera wyświetlą się po dokonaniu weryfikacji. Negatywna weryfikacja oznacza, że nie spełniasz wymogów Regulaminu Promesy.


Podaj dane:Negatywna weryfikacja

Ups, wygląda na to, że nie możesz skorzystać z Promesy, ponieważ:


Jeśli uważasz, że spełniasz wymogi Regulaminu, a mimo to weryfikacja przebiegła negatywnie, wyślij nam wiadomość na adres: realizacja.promesy@novitus.pl i opisz Twój przypadek.Poprawna weryfikacja

Spełniasz wymogi Regulaminu Promesy. W celu jej realizacji, skontaktuj się ze wskazanym Partnerem Novitus i okaż pobrany dokument PDF, potwierdzający weryfikację.

Certyfikat Promesy nr:
Dla urządzenia fiskalnego:
Dla firmy:
Miasto:
NIP:

Promesę możesz zrealizować u wskazanego Partnera Novitus:

Nazwa:
Kod / Miasto:
Adres:
Telefon:

Opis procesu realizacji Promesy znajdziesz w zakładce JAK SKORZYSTAĆ.