SKORZYSTAJ Z PROMESY

W celu realizacji uprawnień wynikających z dokumentu Promesy, należy dokonać jej weryfikacji poprzez wypełnienie poniższego formularza. Po wprowadzeniu danych, sprawdzimy czy Twoje urządzenie podlega wymogom określonym w Regulaminie Promesy (Regulamin Promesy Pkt.2 oraz Pkt.9) oraz czy Twoja firma jest objęta obowiązkiem wymiany urządzenia fiskalnego na urządzenie online, zgodnie z zapisami Regulaminu (Regulamin Promesy, Pkt.1 oraz Pkt5.c). Jeśli masz zarejestrowanych kilka urządzeń, musisz wypełnić formularz oddzielnie dla każdego urządzenia.

W przypadku pozytywnej weryfikacji, należy skontaktować się z aktualnym Partnerem Novitus, który sprawuje opiekę serwisową nad urządzeniem. Dane Partnera wyświetlą się po dokonaniu weryfikacji. Negatywna weryfikacja oznacza, że nie spełniasz wymogów Regulaminu Promesy.


Upsss, trwają prace nad aktualizacją systemu.

Informujemy, że ze względu na prace modernizacyjne, system rejestracji urządzeń online nie będzie przyjmował zgłoszeń. Przepraszamy za utrudnienia.


Podaj dane:Negatywna weryfikacja

Ups, wygląda na to, że nie możesz skorzystać z Promesy, ponieważ:


Jeśli uważasz, że spełniasz wymogi Regulaminu, a mimo to weryfikacja przebiegła negatywnie, wyślij nam wiadomość na adres: realizacja.promesy@novitus.pl i opisz Twój przypadek.Poprawna weryfikacja

Spełniasz wymogi Regulaminu Promesy. W celu jej realizacji, skontaktuj się ze wskazanym Partnerem Novitus i okaż pobrany dokument PDF, potwierdzający weryfikację.

Certyfikat Promesy nr:
Dla urządzenia fiskalnego:
Dla firmy:
Miasto:
NIP:

Promesę możesz zrealizować u wskazanego Partnera Novitus:

Nazwa:
Kod / Miasto:
Adres:
Telefon:

Opis procesu realizacji Promesy znajdziesz w zakładce JAK SKORZYSTAĆ.